top of page

AKCE ODDÍLU

Nábor

NÁBOR

Každoročně pořádáme první a druhý týden v září výběrové řízení pro nové dívky do přípravného oddělení a kroužku moderní gymnastiky. Do přípravky přijímáme děti od 4 let (mladší po domluvě), které by pravidelně trénovaly 1x - 2x  týdně po dobu 60 - 90 minut. Můžete si přijít vyzkoušet trénink a až poté se rozhodnout. Pro starší dívky od 7 -10 let nabízíme nezávodní pohybový kroužek moderní gymnastiky probíhající pravidelně 1x týdně po dobu 90 minut. 

 

Pro bližší informace můžete telefonicky kontaktovat předsedkyni klubu Elišku Materovou na čísle 739 909 180 nebo se ozvat na e-mail oddílu mgolomouc@seznam.cz.

 

Těšíme se na Vás! 

Nábor_2023.png

LETNÍ GYMNASTICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Pravidelně se všechny závodnice i s trenérkami účastní letního gymnastického soustředění, které probíhá na konci letních prázdnin a je především určeno pro tvorbu nových choreografií na podzimní gymnastickou sezónu. Každé ráno se začíná venkovním rozběháním, následuje baletní průprava, posilovací cvičení a odpolední program v tělocvičně. Ve skupinkách u jednotlivých trenérek se trénuje rozcvičení a rozsahy, manipulace s náčiním a nacvičování prvků ze sestav. Individuálně se pak vytvářejí sestavy pro jednotlivce i pódiové společné skladby.

Poslední den pak probíhají závěrečná vystoupení před rodiči, aby děvčata předvedla, co všechno se za soustředění naučila a v čem budou závodit v podzimní sezóně.

Soustředění
Moravia Sport Expo

MORAVIA SPORT EXPO

  • Facebook

Náš oddíl se každoročně účastní akce Moravia sport Expo konané v Olomouci. Jedná se o největší sportovní veletrh na Moravě, kde se prezentují všechny olomoucké sportovní kluby. I moderní gymnastika zde má své místo, kde si kdokoli může vyzkoušet zacvičit se švihadlem, obručí, míčem, kužely nebo stuhou. Za každé vyzkoušené náčiní získáte razítko a pokud jich získáte pět, pak si zaslouženě odnesete od Stuhové víly  na krku medaili! Kromě toho se naše gymnastky několikrát za den prezentují na pódiu svými závodními sestavami bez náčiní i s náčiním.

Hledáte ten správný sport pro své děti? Přijďte se inspirovat, vyzkoušet si moderní gymnastiku a zjistit potřebné informace o tomto krásném a ladném sportu.

bottom of page